ایمیل

info@rozhanagency.com

ساعت کاری

24 ساعته(شبانه روزی)

4 قدم برای داشتن یک برند قوی و معتبر

4 قدم برای داشتن یک برند قوی و معتبر

در این مطلب میخوانید...

پاسخگوی شبانه روزی ( حتی روز های تعطیل )

4 قدم برای داشتن یک برند قوی و معتبر

هیمن شریف زاده – این جمله را به خوبی به خاطر بسپار، هر اندازه رویای تو بزرگ تر باشه، به برند شخصی قوی تری هم نیاز داری. اگر هنوز رویا داری یعنی هنوز زنده ای و اگر هنوز زنده ای یعنی دنیا برای تو روزهای قشنگ تری را کنار گذاشته است. حالا برای اینکه به بهترین شکل ممکن برندسازی شخصی خودت را دنبال کنی 5 راه ساده ولی بسیار تعیین کننده را آموزش می دهم تا خودت را از رقیبانت جدا کنی و به همان جایگاهی برسی که لیاقتش را داری.

اولین قدم در راه برندسازی حرفه ای ، خودشناسی است

قدم اول بدون شک، شناخت توانایی های خودت است. تو باید به تمام نقاط قوت و نقاط ضعف خودت تسلط داشته باشی و بدانی که مشتری ، به چه چیزی نیاز دارد و سپس کارهایی انجام دهی که دقیقا مبتنی بر نیاز های او باشد. تا از توانایی های خودت مطلع نباشی و به خودشناسی درستی نرسیده باشی نمی توانی راه و مسیرت را مشخص کنی.

قدم دوم در برندسازی، شناخت نیازهای مشتری و مخاطبان است

وقتی که خودت و توانایی هایت را شناختی باید ان را با توجه به نیاز مشتری و مخاطبت قرار دهی و سعی کنی سود بیشتری برایش خلق کنی. فراموش نکن برای مشتری مهم نیست که تو چه کسی هستی، بلکه او در دنیای تجارت با تو، به این می اندیشد که چه سودی برای او داری و آیا می توانید منافعش را تامین و تضمین کنی یا خیر؟ در دنیای مشتریان، منفعت شخصی اولین و آخرین حرف را می زند و تو بدون تامین منافعشان نمی توانی اعتماد آنها را جلب کنی و محصول و خدماتت را به آنها بفروشی. پس قدم دوم را بسیار مهم تلقی کن و اصلا ساده نگیر چون می تواند تو را به سودهای شگفت انگیز برساند.

مشاوره رایگان

سومین قدم در برندینگ، شخصیت سازی برند است

این نکته را هیچگاه فراموش نکن، اگر نمی توانی کالا و خدمات خود را با قیمت پایین تر از دیگران بفروشی و یا به دنیال جذب مشتریان خاص و ویژه هستی، چاره کار در معرفی کردن خودت به عنوان یک برند با اصالت و معتبر است. وقتی از اصالت حرف می زنم به این معنی نیست که حتما باید سابقه چند ده ساله داشته باشی بلکه با عمر کوتاه و حتی یک سال و زیر آن هم، با رعایت اصول برندسازی درست می توانی به یک نام آشنا در بازار و بین مشتریان تبدیل شوی. شخصیت سازی یعنی در حد اعتبار نام و آوازه ی برندی که می خواهی به مردم بشناسانی رفتار کنی. مالک یک برند خوب می داند بهترین و با ارزش ترین سرمایه او مشتریان وفادار هستند و همواره سعی می کند آنها را راضی نگه دارد.فراموش نکن حفظ برند تو، به این بستگی دارد که در نگاه مشتری چه شخصیتی داری و برندت را با چه ویژگی یا مشخصه ای به خاطر می آورد. خوش قول بودن در تحویل سفارشات، قیمت منصفانه، کیفیت خوب و از همه مهم تر حفظ احترام مشتری می تواند تو را به برند متمایز از نگاه مردم تبدیل کند.

قدم آخر در برندسازی، معرفی درست و واقعی است

تو باید در نظر دیگران همانگونه شناخته شوی که هستی، نه کمتر نه بیشتر. این را فراموش نکن که شناساندن تو باید متناسب با خدمات و محصولاتی باشد که می توانی ارایه کنی. تبلیغات تو باید واقعیت ها را به مردم معرفی کند وگرنه دیر یا زود از چشم دیگران می افتی و هرگز نمی توانی جایگاه خودت را پیدا کنی. داشتن یک تیزر تبیلغاتی خلاقانه وحرفه ای همان چیزی است که تو را به خوبی و در کمترین زمان ممکن به مشتریانت معرفی می کند. کدام روش تیلیغاتی را می شناسید که بتواند در عرض یک یا دو دقیقه تمام توانایی های تو را به کسی که میخاطب هدف توست نشان دهد غیر از یک تیزر تبلیغاتی خوب و حرفه ای؟ اگر حرفه ای رفتار کنی بدون شک به نتایج خوب و درخشانی دست پیدا می کنی. شما در تیزر تبلیغاتی می توانید به شکل دلخواه بر ذهن مخاطب و مشتری اثر بگذارید و در نتیجه به فروش بالاتر و سود بیشتر هم دست پیدا کنید. این جمله را به خوبی به خاطر بسپار ” تو بدون اینکه خودت را درست به مشتریانت معرفی کنی و آنها تو را در ذهن شان حک نکنند نمی توانی به رویاهات برسی”

اگر به دنبال ماندگار شدن در ذهن مخاطبان هستی با ما در موسسه روژان گفت و گو کن و از ایده های انحصاری ما را برای کسب و کار خودت مطلع شو. با ما راحت تر به موفقیت می رسی. 09121089571 را ذخیره کن و ب راحتی راه درست برند شدن خودت را پیدا کن.

پاسخگوی شبانه روزی ( حتی روز های تعطیل )

نویسنده


هیمن شریف زاده

مقالات ما


برای فروش بیشتر چه نوع تبلیغاتی لازم است؟
 • ۳۰
 • بهمن
 • برای فروش بیشتر چه نوع تبلیغاتی لازم است؟

  هیمن شریف زاده - این روزها ترفندهای زیادی برای تبلیغات وجود دارد که همه ی آنها یک هدف را دنبال می کنند و ...

  دیجیتال مارکتینگ، بیلبوردی در معرض دید همگان
 • ۴
 • اسفند
 • دیجیتال مارکتینگ، بیلبوردی در معرض دید همگان

  هیمن شریف زاده مدیرعامل موسسه هنری، رسانه ای و تبلیغاتی روژان  از فعالان رسانه ای کشور اعتقاد دارد دیجیتال مارکتینگ بارزترین وجه تمایز ...

  سئو در اینستاگرام چگونه است؟
 • ۴
 • اسفند
 • سئو در اینستاگرام چگونه است؟

  شاید تا کنون سئو را فقط برای سایت ها و دنیای اینترنت شنیده باشید اما واقعیت این است که در دنیای اینستاگرام هم ...

  رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟
 • ۹
 • اسفند
 • رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟

  هیمن شریف زاده - تا حالا چند بار برایتان پیش آمده است که در حین کارهای مختلف همزمان مشغول لایک کردن و کامنت ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  09121089571

  ادرس

  تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح، روبروی پمپ بنزین، کوچه بخشی موقر، نبش کوچه قابوسنامه، پلاک 6/1، واحد 1

  پست الکترونیک

  info@rozhanagency.com

  برچسب ها


  دسته بندی