ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

چهارمحال و بختیاری - شهرکرد

0383-12345678

سئو

با سئو سایت فروش خود را چند برابر کن!

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو موضوع بسیار مهمی است که متاسفانه بسیاری از صاحبان کالا و خدمات از آن مطلع نیستند یا آن را ساده می انگارند در صورتی که اگر بدانند با تمرکز روی آن می توانند چه مقدار کسب و کارشان را رونق ببخشند قطعا تصمیم بهتری می گیرند.
ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر تاکنون به هر دلیلی از سایت و سئو و بهینه سازی آن غفلت کرده اید یک ساعت دیگر از زمانتان را از دست ندهید.ما در قدم اول وضعیت سایت و صفحه اینستاگرام خودتان را بررسی کرده  و سپس برای تثبیت و ارتقای کمی و کیفی آن راه کارهای مختلفی را ارایه می کنیم.تیم ما از ابتدا تا انتها پروژه را به انجام رسانده و شما میتوانید با یک تصمیم هوشمندانه از ارتقای بازار و افزایش فروشتان لذت ببرید.

طراحی و تولید محتوا برای صفحه اینستاگرام یک از مهم ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است.شما اگر تاکنون نتوانسته اید به موفقیت قابل توجهی از طریق اینستاگرام دست پیدا کنید فرصت های زیادی را از دست داده اید اما نگران نباشید چون راه ورود و بهره برداری از بستر این شبکه اجتماعی از امروز نیز می توانید برای شما باز بوده و سودهای هنگفتی ببرید.
اینستاگرام و شناخت الگوریتم های آن و همچنین کسب درآمد از این طریق به دانش و تخصص خاصی نیاز دارد و شما بدون داشتن اطلاعات کافی نمیتوانید در آن فضا موفق باشید.

ما در راه ناشناخته ای که خیلی از افراد را سردرگم کرده است برایتان چراغی روشن میکنیم و راهنمایتان خواهیم بود.
اینکه چه قدر موفق باشید به شما و تصمیم تان  بر میگردد پس زمان را از دست ندهید و رشد کسب و کارتان را به کارشناسان ما بسپارید.

تعرفه قیمت سئو

لیست قیمت سئو را می توانید در این صفحه مشاهده فرمایید. قیمت سئو به موارد متعددی بستگی دارد از جمله این موارد می توان به وضعیت فعلی سایت شما و وضعیت رقیبان کسب و کار شما اشاره کرد. در صورتیکه سایت شما از قدرت دامنه بالایی برخوردار باشد قطعا پلن مورد نیاز از لیست قیمت سئو برای بهینه سازی آن کم هزینه تر خواهد بود.

لیست قیمت سئو و انتخاب پلن مناسب برای سایت شما نیازمند بررسی و آنالیز دقیق است. تیم روژان با داشتن بیش از 10 سال تجربه و دانش تخصصی در زمینه اکثریت کسب و کارهای فعال احاطه کامل بر میزان جستجو کلمات کلیدی هر صنف دارد. برای اطلاع از قیمت سئو مناسب با کسب و کار شما با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

در رابطه با مشخصات ذکر شده، موسسه هنری و رسانه ای روژان به شما این اطمینان را می دهد که کمترین قیمت را در مقایسه با سایر همکاران در ارائه خدمات لحاظ نموده است

توضیح پکیج سئو اکونومی حرفه‌ای VIP
سئو on page
مدت زمان پروژه سئو یک سال یک سال یک سال
پیدا کردن کلمات کلیدی(توسط کارشناسان)
افزایش رتبه در کلمات کلیدی حداقل 3 کلمه حداقل 6 کلمه بیش از 10 کلمه
آنالیز بک لینک ها
آنالیز و یافتن رتبه کلمات کلیدی
آنالیز محتوای تکراری
آنالیز ساختار وبسایت
آنالیز رقبا
آنالیز صفحات سایت از لحاظ فنی
بهینه سازی عنوان صفحات
بررسی انتخاب صحیح کلمات کلیدی
ثبت وب سایت در نقشه گوگل
بهینه سازی متن جایگزین تصویر
بررسی ریدایرکت ها
کمپین تبلیغاتی گوگل ادز
تولید محتوا
شروع قیمت ماهانه از... (تومان) 5 ملیون 9 ملیون 16 ملیون
آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح، روبروی پمپ بنزین،
کوچه بخشی موقر، نبش کوچه قابوسنامه، پلاک 6/1، واحد 1
Call Now Button