ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

چهارمحال و بختیاری - شهرکرد

0383-12345678

عکاسی حرفه ای

تبليغات و بازاريابی بخش مهمی از فروش محصولات و خدمات است.

عکس هاي قوي در تبليغات مي توانند تفاوت بين “خوب” بودن و بسيار موثر بودن را ايجاد کنند. عکس ها نقش مهمي در تبليغات و بازاريابي دارند زيرا مي توانند داستاني را روايت کنند. همانطور که ضرب المثل چيني باستان به درستي بيان کرد: “يک تصوير ده هزار کلمه ارزش دارد”.

يک کارفرماي باهوش به جاي اينکه عکاسی تبلیغاتی و تبليغات را به عنوان تخليه هزينه هاي کسب و کار خود تلقي کنيد ، آنها را به چشم سرمايه گذاري نگاه کند. استفاده از تصاوير تبليغاتي با کيفيت بالا مي تواند يک تضمين براي رشد فروش در يک کسب و کار باشد. متاسفانه تعداد کمي از مشاغل هزينه هاي عکاسي تبليغاتي و يک کمپين تبليغاتي حرفه اي را فراهم مي کنند و مزاياي آن را فراموش مي کنند.

اهمیت عکاسی تبلیغاتی

تصویرسازی می‌تواند کارکردهای زیادی از جمله جلب نظر مشتری احتمالی، ساده‌سازی مفاهیم، افزایش جذابیت یک محصول، خدمات یا صرفاً جمع‌آوری یک ایده را انجام دهد. عکس های قوی در تبلیغات می توانند تفاوت بین “خوب” بودن تا بسیار موثر بودن را ایجاد کنند. عکس ها، نقش مهمی در تبلیغات و بازاریابی دارند زیرا می توانند داستانی را بیان کنند.

یک عکس مناسب تبلیغاتی را به‌عنوان بازگشت سرمایه در نظر بگیرید. برای اطمینان از رشد فروش باید از تصاویر بازاریابی با کیفیت بالا استفاده کرد. تعداد کمی از مشاغل روی هزینه عکاسی برای کمپین بازاریابی تمرکز می کنند و مزایایی را که می تواند به همراه داشته باشد فراموش می کنند. با وجود اینکه هزینه عکاسی با کیفیت بالا بیشتر از عکس‌های استوک است اما سود کلی آن در برابر هزینه مصرفی بیشتر است. 

نمونه کارهای عکاسی هنری!

انواع عکاسی های تبلیغاتی

در اکثر کمپین های تبلیغاتی، عکاسی مهمترین عنصر است. تصاویر، توجه مصرف کنندگان را چه در یک مجله باشد، چه در یک بیلبورد یا در یک وب سایت جلب می کند.

عکاسی تبلیغاتی به یک شرکت برای استراتژی برندسازی کمک می کند. عکس باید علاوه براین که یک محصول یا برند را نشان دهد، احساسات را برانگیزد. یک عکس جذاب تبلیغاتی در بسیاری از موارد مانند: پوشاک، مواد غذایی، صنعت و … استفاده می شود. 

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح، روبروی پمپ بنزین،
کوچه بخشی موقر، نبش کوچه قابوسنامه، پلاک 6/1، واحد 1
Call Now Button