تماس با ما

0912-1089571

ایمیل

info@rozhanagency.com

ساعت کاری

24 ساعته(شبانه روزی)

استودیو روژان، منحصر به فرد و متمایز

Rozhan Studio

روژان مجموعه ای کامل از ایده ها و امکانات ناب و منحصر به فرد را جمع آوری کرده است تا شما با خیال راحت راه پیشرفت را طی کنید. ما برای بهره مندی از محیطی جذاب و هنری برای ضبط تیزرها و عکاسی های ویژه، استودیوی بزرگی را تهیه و تجهیز کرده است که با دکورهای مختلف و استفاده از تم رنگی متنوع برای هر ایده ای قابل استفاده است. این استودیو صرفا برای بهره برداری در پروژه های موسسه روژان تجهیز شده است و هدف ما از ایجاد آن افزایش خلاقیت و ظرافت های مورد نیاز در خلق آثار دلخواه شماست.

استودیوی روژان دارای چه امکاناتی است؟

استودیو روژان با مساحتی بیش از 3000 متر مربع با دسترسی راحت و نورپردازی منحصر به فرد محیطی جذاب برای خلق ایده های نو و ابتکاری است. در این استودیو بیش از 15 دکور مختلف با تجهیزات کامل از فضای آشپزخانه با چیدمان کامل، محیط اتاق و دکوراسیون سنتی، اتاق مدرن مهمانی با استفاده از اکسسوار منحصر به فرد ، تالار سلطنتی و …. گرفته تا اتاق گریم، وایت روم، گرین روم و …. قرار دارد و بهترین شرایط را برای شما فراهم نموده است.

برای آشنایی کامل با استودیو روژان می توانید فیلم ها و عکس های این صفحه را با دقت نگاه کنید. روژان برای هر نیاز شما، ایده ای خلق می کند و شما را تا برطرف کردن نیازتان همراهی می نماید.

شماره 9571-108-0912 مشاور رایگان ماست

شما اگر مشتری ما هم نباشید دوست داریم کمک و مشاوره تخصصی به شما ارائه کنیم. سود ما در آگاهی شماست چون هر چه بیشتر نسبت به این کار آگاهی داشته باشید انتخاب درست‌تری خواهید داشت و ما نیز خودمان شک نداریم که بهترین کار را به شما ارائه خواهیم کرد پس ما نگران هیچ چیزی نیستیم، شما هم نگران نباشید.