ایمیل

info@rozhanagency.com

ساعت کاری

24 ساعته(شبانه روزی)

برندسازی ریل و مسیره و استراتژی ماشین و قطاره، تا مسیر و ریل نباشه هیچ قطار و ماشینی به مقصد نمیرسد

جهت سفارش پروژه و یا مشاوره رایگان تماس بگیرید 09121089571

درباره موسسه هنری و رسانه ای روژان

ROZHANAGENCY

موسسه هنری، رسانه ای و تبلیغاتی روژان با هدف همه گیری و پاسخ به تمام نیازهای توسعه بازار و معرفی توانمندی های مجموعه ها و ارگانهای مختلف در سال 1396 راه اندازی گردید. موسسه روژان در ابتدا تنها با تمرکز بر توانمندی های فردی اعضا و به صورت سیستماتیک به اجرای پروژه های خصوصی بیمارستانها و مراکز درمانی پرداخت و در ادامه به تدریج معاونت های مختلف با تفکیک حوزه فعالیت، تحت عناوین هنری، رسانه ی و تبلیغاتی راه اندازی گردید و اکنون به یکی از شرکت های جامع الشرایط در زمینه خدمات مذکور توسط تیم حرفه ای و متخصص تبدیل شده است.

درباره موسسه روژان

روژان اکنون با بهره مندی از نیروهای با تجربه، خدمات متنوع و قابل توجهی را در سبد خود دارد و با توجه به نیاز مشتری از ابتدا تا پایان با مشاوره های تخصصی زمینه بهره وری حداکثری و دست یافتن به اهداف آنها را ایجاد  می کند.

در معاونت هنری شرکت روژان یک گروه جوان،خلاق و خوش فکر در کنار کارگردان ها، نویسندگان و عوامل با تجربه سینما و تلویزیون به خلق آثار هنری فاخر و ارزشمند پرداخته و درکنار آن آموزش حرفه ای هنرآموزان و علاقه مندان به رشته های مختلف هنری ازجمله کارگردانی، نویسندگی، خبرنگاری، عکاسی، فیلمبرداری، گویندگی و فن بیان را در راس برنامه ها و استرتژی هایش گنجانده است تا در صورت کشف استعداد در این زمینه ها بلافاصله پس از پایان دوره های آموزشی در معاونت هنری موسسه روژان مشغول به کار شوند.

تولید پادکست اختصاصی و کتاب صوتی برای کسب و کارها و حتی افرادی که به صورت فردی میخواهند پروژه برندسازی را دنبال کنند از دیگر خدمات این معاونت است. این پادکست ها با بهره مندی از خلاقیت نویسندگان و صدای ماندگار گویندگان مطرح کشور تولید شده و دقیقا متناسب با هدف مشتری و با تمرکز بر تامین نیاز وی تهیه و تولید شده و امروزه یکی از خاص ترین شیوه های تبلیغات غیرمستقیم معرفی شده که مخاطبان قابل توجهی را نیز دارد.

ما در معاونت هنری روژان برای مشتریان و شرکای تجاری خودمان امکان تولید فیلم اختصاصی در قالب فیلم کوتاه و بلند، مستند و … را ایجاد کرده و متناسب با نیاز آنها بهترین پروژه را پیشنهاد میکنیم.

در کنار فعالیت های گسترده معاونت هنری روژان، یک تیم حرفه ای و متخصص در معاونت رسانه ای این شرکت مشغول فعالیت هستند.قدرت نفوذ رسانه و انتقال مفاهیم در بستر خدمات رسانه ای امروزه چنان فراگیر شده که همه صاحبان کسب و کارها و حتی صاحبان قدرت های سیاسی در سرار جان تحت تاثیر رسانه ها و فعالیت های آنها فعالیت می کنند.شاید در نگاه اول این خدمات بسیار فراتر از نیازهای یک سازمان یا ارگان به چشم بیاید اما با کمی دقت در می یابیم که به فراخور فعالیت سازمانها فعالیت های رسانه ای میتواند شخصی سازی شده و در بستر نیل به اهداف آن سازمان یا ارگان به خدمت گرفته شود.
ما در معاونت رسانه ای موسسه روژان تمام فعالیت های رسانه ای  اعم از تولید محتوا و طراحی و انتشار روزنامه و هفته نامه های داخلی و سازمانی، ماهنامه ها و مجلات اختصاصی و عمومی، برگزاری نشست های خبری، انتشار اخبار و اطلاعات مربوط به موفقیت های علمی و فردی سازمان یا ارگانها و پرسنل آن در رسانه های معتبر در ابعاد سراسری(کشوری) و بین المللی، راه اندازی و تولید محتوای تلویزیون اختصاصی داخلی و اینترنتی، برگزاری رویدادها و همایش های مناسبتی و همچنین مشاوره های رایگان رسانه ای و …. را در قالب یک بسته کامل و متناسب با نیاز مشتری فراهم نموده و به فراخور هدف گذاری وی به کار خواهیم گرفت تا در کمترین زمان و با پایین ترین هزینه ممکن به بیشترین و بهترین نتیجه حاصل گردد.

تمام این خدمات برای هر کدام از مشتریان به صورت مجزا و شخصی سازی شده ارایه می گردد و پیشنهادات کارشناسان ما که اشراف کامل به فضای رسانه ای کشور دارند برای هر مشتری انحصاری می باشد.

اما در کنار فعالیت های دو معاونت هنری و رسانه ای، یک معاونت دیگر نیز به صورت گسترده و جامع به ارایه بسته ها و پیشنهادات تبلیغاتی پرداخته و جدیدترین خدمات این حوزه را برای کسب و کارهایی که سهم بیشتری از بازار می خواهند ارایه می نماید.تاثیرگذاری تبلیغات در بازار امروزه و سهم برندهای مختلف از آن به قدری است که مصرف کنندگان را در فروشگاه ها به دنبال محصولات و خدماتی می فرستند که در بازر بیشتر اسم و تبلیغ شان را دیده است.ما در معاونت تبلیغاتی روژان در کنار شما خواهیم بود تا کسب و کارتان را با هر وضعیت و سهمی از بازار به شرایط بهتری برسانیم.

اصلی ترین کار در این معاونت شناخت نیاز شما و آنالیز دقیق رقبای شماست تا به بهترین شکل ممکن بتوانیم به شما مشاوره بدهیم.هنر شرکت های فعال در زمینه تبلیغات و توسعه بازر در دنیا در افزایش فروش و تبلیغات هدفمند با کمترین هزینه است و ما در موسسه روژان این را یکی از اصلی ترین توانمندی ها و قابلیت هایمان میدانیم.

ما در این معاونت از طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی گرفته تا تولید فیلم و عکس صنعتی، آنالیز بازار و رقبای شما، برنامه ریزی عملیاتی برای سهم حداکثری شما از بازار، برندسازی، طراحی سایت و ارتقای وضعیت آن در رنگینگ موتورهای جستجوگر(سئو)، طراحی اپلیکیشن اختصاصی، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در شبکه های اجتماعی(اینستاگرام)، اینفلوئنسر مارکتینگ، طراحی و تولید تیزر و انواع محتواهای قابل انتشار در شبکه های مجازی، طراحی و چاپ فرم های اداری( سربرگ، کاتالوگ، پاکت، فرم های اداری اختصاصی، لمینت، پلات، بنر، انواع تابلوهای تبلیغاتی و …) را متناسب با بودجه و نیاز شما اریه می دهیم و اطمینان داریم شما در هر وضعیتی که باشید می توانید بهتر و بیشتر رشد کنید.

برندسازی ریل و مسیره و استراتژی ماشین و قطاره، تا مسیر و ریل نباشه هیچ قطار و ماشینی به مقصد نمیرسد

جهت سفارش پروژه و یا مشاوره رایگان تماس بگیرید 09121089571

جوان ولی با تجربه
ویژگی متمایز پرسنل روژان


تجهیزات حرفه ای، نیرو های آموزش دیده و متخصص، پشتیبانی شبانه روزی و ایده های خلاقانه در اجرا را با موسسه روژان تجربه کنید

سال 1396 قدم های ابتدایی برای تشکیل خانواده روژان برداشته شد و اکنون این خانواده پرانرژی بیش از سی نفر عضو دارد. اعضای خانواده روژان از باتجربه ترین نیروهای فعال در حوزه ی هنر، رسانه و تبلیغات ایران زمین هستند و هر روز بر تعداد این نیروها افزوده می شود. ما هم مثل هر مجموعه جوان و مستقل دیگری درطول مسیر چالش های زیادی داشتیم ولی اکنون مدعی هستیم که یکی از چابک ترین تیم های اجرایی و هنری کشور را در اختیار داریم. ما در میدان عمل ثابت کرده ایم که می شود با دست خالی هم کارهای بزرگ انجام داد و اکنون دقیقا بر پایه این اصل انکارناپذیر در مسیر تعالی و صعود قرار داریم. مایه مباهات ماست که تاکنون برندهای درجه یک و نام آشنای ایران زمین به ما اعتماد کرده اند و جواب این اعتماد را هم با کارهای باکیفیت و تعرفه بسیار پایین داده ایم. ما اعضای خانواده روژان قبل از هر چیز، به اخلاق حرفه ای معتقدیم و آمده ایم که در بازار پرآشوب این روزها، کمک حال شما هموطنان عزیزتر از جان باشیم.

  • اگر کار حرفه ای و متمایز را با قیمت پایین می‌خواهید به روژان بپیوندید
  • همکاری با روژان را یکبار تجربه کنید تا تمایز واقعی را احساس کنید
آژانس تبلیغاتی روژان

مشاوره با استدیو روژان

تیم مشاورین با تجربه موسسه روژان برای کمک به شما منتظرتون هستن.

برندسازی ریل و مسیره و استراتژی ماشین و قطاره، تا مسیر و ریل نباشه هیچ قطار و ماشینی به مقصد نمیرسد

جهت سفارش پروژه و یا مشاوره رایگان تماس بگیرید 09121089571

شماره 9571-108-0912 مشاوره رایگان ماست

شما اگر مشتری ما هم نباشید دوست داریم کمک و مشاوره تخصصی به شما ارائه کنیم. سود ما در آگاهی شماست چون هر چه بیشتر نسبت به این کار آگاهی داشته باشید انتخاب درست‌تری خواهید داشت و ما نیز خودمان شک نداریم که بهترین کار را به شما ارائه خواهیم کرد پس ما نگران هیچ چیزی نیستیم، شما هم نگران نباشید.