رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟

رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟

رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟

هیمن شریف زاده – تا حالا چند بار برایتان پیش آمده است که در حین کارهای مختلف همزمان مشغول لایک کردن و کامنت گذاشتن برای پست های دیگران باشید؟ چند درصد از جستجوهای شما به اینستاگرام و شبکه های اجتماعی خلاصه می شود؟ از چند رویداد کاملا شخصی و نه چندان مرتبط به افراد دور و بر و دوستانتان پست و استوری منتشر کرده اید؟ به پاسخ خود چند دقیقه فکر کنید.

این وضعیت به شما و اطرافیانتان محدود نمی شود، بلکه اکثر افراد در این ویژگی مشابه شما هستند. حال سوال اینجاست چند درصد مخاطبان کسب و کار شما جزو این افراد هستند و سئوال مهم تر این است که وقتی مردم و مخاطبان شما  در چنین شرایطی که درصد بالایی از مردم ساعت ها از وقت خودشان را در شبکه های اجتماعی می گذرانند چرا شما به عنوان صاحب کسب و کار حضور فعال نداشته باشید؟

البته هر نوع حضوری در این شبکه های اجتماعی هم نمی تواند تضمین کننده موفقیت شما باشد. برای اینکه بدانید چگونه می توانید به بیشترین بازدهی از تبلیغات در شبکه های اجتماعی دست پیدا کنید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا هم روش های نوین تبلیغات در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم و هم با جامع ترین موسسه تبلیغات و برندسازی کشور آشنا شوید.

امروزه تبلیغ در اینستاگرام چه از طریق صفحات شخصی و چه از طریق اینفلوئنسرها به متداول ترین روش تبلیغات زودبازده تبدیل شده است، اما کم نیستند افرادی که هزینه های زیادی را در این فضای تبلیغاتی خرج می کنند و به نتیجه ای هم نمی رسند.

بازاریابی ویروسی چگونه است؟

هیمن شریف زاده مدیرعامل موسسه هنری، رسانه ای و تیلیغاتی روژان در این باره اینگونه توضیح می دهد: « نقش شبکه های اجتماعی و اینفلوئنسرها در رونق کسب و کارهای اینترنتی غیرقابل انکار است ولی ضامن موفقیت بیشتر کسانی که برای فروش بیشتر به این نوع تبلیغات روی می آورند تولید محتوای خلاقانه ست. منتشر کردن تیزر تبلیغاتی و عکس های حرفه ای شما توسط بلاگرها زمانی می تواند شما و کسب و کارتان را رشد دهند که باکیفیت و خلاقانه تولید شده باشند. وقتی بلاگرها درست انتخاب شوند و طیف وسیعی از مخاطبان هدف شما را پوشش دهند و محتوای مناسبی هم در اختیار داشته باشند می توانند از طریق تعداد انبوه دنبال کنندگان و مخاطبانشان به شکل گسترده و شگفت انگیزی تبلیغات شما را در شبکه های مختلف بازنشر دهند. ما در علم تبلیغات به این نوع تبلیغات، بازاریابی ویروسی می گوییم. در واقع در روش بازاریابی ویروسی محتوای باکیفیت مثل یک ویروس در مدت زمان اندک در شبکه ها و صفحات مختلف منتشر می شود و مخاطبان هدف را با خودش همراه می کند و توسعه و فروش بالایی را برای صاحب کسب و کار به همراه دارد»

بیشتر بخوانید:
تور مجازی یک رسانه کامل با ویژگی های منحصر به فرد

همه افرادی که امروزه به عنوان صاحبان کسب و کار در اینستاگرام فعالیت دارند از اهمیت تبلیغات مطلع شده اند ولی هنوز فرهنگ درست و اصولی استراتژی تبلیغا را نمی دانند. مدیرعامل موسسه روژان که خودش مالک جامع ترین موسسه تبیلغات و برندسازی کشور است اعتقاد دارد علم تبلیغات در سال های گذشته در دید عموم مردم متحول شده است اما هنوز راه بسیار پر پیچ و خمی را در ادامه در انتظار دارد. وی می گوید: « متاسفانه واژه های بازاریابی و تبلیغات هدفمند آن گونه که باید در ذهن مخاطب به خوبی تعریف نشده اند در صورتی که اگر صاحبان کالا و خدمات می دانستند راه صعود و رشد اقتصادی  آنها از همین دو واژه می گذرد وقت بیشتری برای آن اختصاص می دادند. شما اگر بهترین کالا را هم داشته باشید و یا بالاترین کیفیت خدمات را هم ارایه نمایید تا زمانی که مردم اطلاع پیدا نکنند نمی توانید به سود و فروش بالا دست پیدا کنید.»

مشاوره رایگان

شناسایی فالور فیک پیج اینستاگرام

شبکه های اجتماعی راه میانبر توسعه و افزایش فروش شماست. هیمن شریف زاده که مشاوره اختصاصی صفحات اینستاگرام با فالورهای میلیونی را انجام می دهد اعتقاد دارد اصلی ترین کار در رسیدن به موفقیت از طریق اینفلوئنسر مارکتینگ شناسایی پیج هایی با مخاطب واقعی از سایر پیج هاست. او می گوید: « برای تبلیغات در اینستاگرام ابتدا چند پیج پرمخاطب را انتخاب کنید. سپس به تعداد پست، لایک و کامنت های آنها رجوع کنید. پیج هایی که مخاطب فیک دارند را به راحتی و با ترفندهای ساده می توانید شناسایی کنید. به عنوان یک الگوریتم ساده می توانید تعداد فالورهای یک پیج را تقسیم بر ده کنید. اگر تعداد لایک پست های یک صفحه اینستاگرام از این مقدار کمتر بود نشان می دهد مخاطبان فیک دارد و نمی توان به آن اعتماد کرد. یک راه شناسایی دیگر هم نگاه کردن به تعداد ویو در ویدیوهای یک پست است. بعضی از پست های یک صفحه که بازدیدکنندگان قابل توجهی دارد طبق الگوریتم اینستاگرام اکسپلور می شود و به سایر کاربران پیشنهاد می شود. این به این معنی است که باید در بین ویدیوهای یک صفحه به صورت معمول از هر چند چست یکی به اکسپلور راه یافته باشد و تعداد ویوی آن از بقیه پست ها به شکل قابل توجهی بالاتر باشد.

اگر این موضوع را در صفحات مدنظرتان مشاهده نکردید بدانید که نمی توانید به آن صفحه اعتماد کنید و مخاطبان واقعی آن را دنبال نمی کنند» البته شناسایی این صفحات فقط به این چند روش محدود نمی شود بلکه بعضی نرم افزارها هم به کمک ما میآیند و اطلاعات جامع تری را در اختیارمان قرار می دهند. اگر شما هدف طولانی مدت از تبلیغات را دنبال می کنید و می خواهید به شکل سیستماتیک روی برند خودتان کار کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم کار تبلیغاتی خود را به یک گروه حرفه ای بسپارید تا بتوانید با خیال راحت از آن بهره مند شوید چون پیامی که برای تبلیغات انتخاب می کنید باید ساده و به زبان مخاطبتان باشد و دقیقا همان حسی را برانگیزد که به دنبال آن است. برای مخاطب شما سفره ی بلند و پر محصولی از برندها و محصولات مشابه شما پهن شده است و هنر شما این است که بتوانید در بین تمام محصولات او را به این نتیجه برسانید که بهترین گرینه محصول و خدمات شماست. اینکار اصلا راحت نیست و ممکن است رقبای شما از مشاوران قوی و حرفه ای بهره ببرند به همین دلیل شما هم نمی توانید به تنهایی در این رقابت عجیب شرکت کنید و انتظار داشته باشید که برنده از زمین خارج شوید

بیشتر بخوانید:
چرا باید عکس حرفه ای از محصولاتمان داشته باشیم؟

شما هر اندازه در تولید محصول و ارایه خدمات متبحر باشید اگر تبلیغات و معرفی خود را به شکل حرفه ای انجام ندهید نمی توانید رشد کنید. البته تبلیغات شاید در فرآیند رشد و بازاریابی محصول شرط لازم باشد اما اصلا شرط کافی نیست. شما هم باید محصول باکیفیتی را تولید کنید و هم قیمت قابل رقابت را داشته باشید. مشتری شما باید مطمئن باشد که بهترین کیفیت را با پایین ترین قیمت و در سریع ترین زمان دریافت می کند در غیر اینصورت ممکن است تبلیغات شما هدر رود. این را به خاطر داشته باشید تبلیغات مشتری را تا دم در مغازه و کسب و کار شما می کشاند و ادامه راه با خودتان است. اینکه چه اندازه بتوانید او را راضی نگه دارید به خودتان و نحوه ارایه خدمات و کیفیت محصول تان بستگی دارد. ما در تمام کمپین های تبلیغاتی این را به مشتریانم می گویم که اصلی ترین وظیفه ما به عنوان یک موسسه برنامه ریز، طراح و مجری کمپین های تبلیغاتی رساندن مشتری به شماست و نگه داشتن و راضی کردن او با خود شماست»

موسسه هنری، رسانه ای و تبلیغاتی روژان به عنوان جامع ترین موسسه تبلیغاتی و برندسازی کشور می تواند برای شما در یک برنامه تبلیغاتی منسجم، بهترین راه با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان ممکن طراحی کند. در واقع شما با انتخاب موسسه روژان می توانید یک تیم حرفه ای را کنار خود داشته باشید و از جدیدترین روش های تبلیغاتی برای تولید محتوا و استراتژی تبلیغ کالا و خدمات خود استفاده کنید.

 

نویسنده:هیمن شریف زاده

دسته بندی


مقالات ما


برای فروش بیشتر چه نوع تبلیغاتی لازم است؟
 • ۳۰
 • بهمن
 • برای فروش بیشتر چه نوع تبلیغاتی لازم است؟

  هیمن شریف زاده - این روزها ترفندهای زیادی برای تبلیغات وجود دارد که همه ی آنها یک هدف را دنبال می کنند و ...

  دیجیتال مارکتینگ، بیلبوردی در معرض دید همگان
 • ۴
 • اسفند
 • دیجیتال مارکتینگ، بیلبوردی در معرض دید همگان

  هیمن شریف زاده مدیرعامل موسسه هنری، رسانه ای و تبلیغاتی روژان  از فعالان رسانه ای کشور اعتقاد دارد دیجیتال مارکتینگ بارزترین وجه تمایز ...

  سئو در اینستاگرام چگونه است؟
 • ۴
 • اسفند
 • سئو در اینستاگرام چگونه است؟

  شاید تا کنون سئو را فقط برای سایت ها و دنیای اینترنت شنیده باشید اما واقعیت این است که در دنیای اینستاگرام هم ...

  رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟
 • ۹
 • اسفند
 • رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟

  هیمن شریف زاده - تا حالا چند بار برایتان پیش آمده است که در حین کارهای مختلف همزمان مشغول لایک کردن و کامنت ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  09121089571

  ادرس

  تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح، روبروی پمپ بنزین، کوچه بخشی موقر، نبش کوچه قابوسنامه، پلاک 6/1، واحد 1

  پست الکترونیک

  info@rozhanagency.com

  برچسب ها