ایمیل

info@rozhanagency.com

ساعت کاری

24 ساعته(شبانه روزی)

چگونه مشتریان فعلی را وفادار برندمان کنیم؟

چگونه مشتریان فعلی را وفادار برندمان کنیم؟

در این مطلب میخوانید...

پاسخگوی شبانه روزی ( حتی روز های تعطیل )

چگونه مشتریان فعلی را وفادار برندمان کنیم؟

هیمن شریف زاده – اگر می خواهید بدانید ارزش هر مشتری برای شما چقدر است باید به این سئوال پاسخ دهید که برای بدست آوردن آن چقدر انرژی و زمان صرف کرده اید؟ قطعا برای فروش محصول و خدمات خود به هر کدام از مشتریان، هزینه قابل توجهی را پرداخت کرده اید.

مهم تر از پیدا کردن مشتری، حفظ و نگه داری و رضایت اوست. مشتریانی که از خدمات مجموعه شما بهره برده اند ثروت های غیر قابل وصفی هستند که هر کدامشان در حکم یک رسانه گویا و یا یک بیلبورد عمل می کنند اما نکته مهم چگونگی حفظ این ارتباط موثر و رضایت مستمر آنهاست.

موفقیت یک برند چه چیزی خلاصه میشود؟

موفقیت یک برند در وفاداری مشتریان او خلاصه می شود. به ندرت برندی پیدا می شود که توانسته باشد بدون مشتریان ثابت رشد پایدار بدست آورده باشد. هر اندازه که بتوانید میزان مشتریان وفادار را جذب کنید رشد مستمر خودتان را تضمین کرده اید.

عملکرد و تاثیرگذاری باشگاه مشتریان به چه چیزهایی بستگی دارد؟

در دنیای مارکتینگ، روش های زیادی برای رضایتمندی و وفادار کردن مشتریان وجود دارد که هر کدام در جای خود اثرات چشمگیری را بر جای می گذارد. اما شاید بتوان به جرات گفت که هیچ کدام نمی توانند به اندازه ایجاد و راه اندازی باشگاه مشتریان پویا و فعال، موثر باشند.

رسالت اصلی باشگاه مشتریان، ایجاد بستر مناسب برای ارتباط با مشتریان و معرفی خدمات و توانمندی های جدید مجموعه به آنهاست. در واقع مشتریانی که قبلا از محصولات و خدمات سازمان شما بهره برده اند می توانند ظرفیت های جدید شما را هم پر کنند و فروش شما را به مقدار مشخصی تضمین نمایند.

عملکرد و تاثیرگذاری باشگاه مشتریان به همین موضوع ختم نشده و می تواند بسیار گسترده تر باشد تا حدی که در سازمانهای بزرگ و مشتری مدار، باشگاه های مستریان هستند که ثبات بازار و آینده آنها را تضمین می کنند؛ چرا که میتوانند با ارتباط صحیح با مشتریان و مراجعه کنندگان، از نیازهای واقعی جامعه هدف خودشان مطلع شده و با فراهم کردن همان شرایط به توسعه کارو فعالیت حرفه ای خود ضمانت اجرایی ببخشند.

برای ارتباط درست تر با مشتریان، سامانه پیام کوتاه هوشمند و ویژه ای برای این باشگاه طراحی و اجرا خواهد شد که در زمان های خاص و با اهداف تعریف شده مخاطبان و مشتریان را در جریان اتفاقات و رویدادها قرار دهد و امکانات جدید مجموعه را در کوتاه ترین ممکن به اطلاع آنها برساند.

با راه اندازی باشگاه مشتریان زمینه تعامل با مخاطبان و مراجعه کنندگان مجموعه فراهم می شود و به فراخور موقعیت ها و با توجه به مناسبت ها یا اعیاد، تولد ها و … از طریق پیام کوتاه، ایمیل، تماس تلفنی و یا هرگونه ابزار دیگری از مشتریان قبلی دعوت به عمل آورده تا ضمن مشارکت مجدد، مشتری سایر خدمات گاندی نیز باشند.

راه اندازی باشگاه مشتریان باعث می شود مشتریان وفادار مجموعه بمانند و سهم ثابت بازار همواره حفظ شود و در بستر این وفاداری درآمد های پایداری به وقوع بپیوندد. اینکار یکی از مهم ترین کارهای قابل انجام با حداقل هزینه و اثرگذاری بالا می باشد و در درازمدت به نقطه قوت سازمان تبدیل می شود.

موسسه روژان با سابقه چندین ساله در زمینه برندسازی و تبلیغات هدفمند می تواند صفر تا صد راه اندازی باشگاه مشتریان و اجرای استراتژی های اختصاصی برند شما را در این باشگاه انجام داده و شما را در مسیر رشد تا رسیدن به مقصد همراهی کند.

برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه هنری و رسانه ای روژان به شماره های  09121089571 تماس بگیرید و خیال خودتان را از فروش محصول و بازار آینده گیب و کار خود راحت کنید.

 

نویسنده : هیمن شریف زاده

پاسخگوی شبانه روزی ( حتی روز های تعطیل )

نویسنده


هیمن شریف زاده

مقالات ما


برای فروش بیشتر چه نوع تبلیغاتی لازم است؟
 • ۳۰
 • بهمن
 • برای فروش بیشتر چه نوع تبلیغاتی لازم است؟

  هیمن شریف زاده - این روزها ترفندهای زیادی برای تبلیغات وجود دارد که همه ی آنها یک هدف را دنبال می کنند و ...

  دیجیتال مارکتینگ، بیلبوردی در معرض دید همگان
 • ۴
 • اسفند
 • دیجیتال مارکتینگ، بیلبوردی در معرض دید همگان

  هیمن شریف زاده مدیرعامل موسسه هنری، رسانه ای و تبلیغاتی روژان  از فعالان رسانه ای کشور اعتقاد دارد دیجیتال مارکتینگ بارزترین وجه تمایز ...

  سئو در اینستاگرام چگونه است؟
 • ۴
 • اسفند
 • سئو در اینستاگرام چگونه است؟

  شاید تا کنون سئو را فقط برای سایت ها و دنیای اینترنت شنیده باشید اما واقعیت این است که در دنیای اینستاگرام هم ...

  رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟
 • ۹
 • اسفند
 • رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟

  هیمن شریف زاده - تا حالا چند بار برایتان پیش آمده است که در حین کارهای مختلف همزمان مشغول لایک کردن و کامنت ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  09121089571

  ادرس

  تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح، روبروی پمپ بنزین، کوچه بخشی موقر، نبش کوچه قابوسنامه، پلاک 6/1، واحد 1

  پست الکترونیک

  info@rozhanagency.com

  برچسب ها


  دسته بندی