ایمیل

info@rozhanagency.com

ساعت کاری

24 ساعته(شبانه روزی)

ساخت تیزر حرفه ای از غرفه نمایشگاه

ساخت تیزر حرفه ای از غرفه نمایشگاه

در این مطلب میخوانید...

پاسخگوی شبانه روزی ( حتی روز های تعطیل )

ساخت تیزر حرفه ای از غرفه نمایشگاه

هیمن شریف زاده – حضور در نمایشگاه برای هر برندی بسیار مهم است اما مهم تر از حضور در نمایشگاه چگونگی ثبت این رویداد مهم است. ساخت تیزر تبلیغاتی خاص و ویژه یکی از راه های ثبت ماندگار این رویداد مهم اقتصادی است. برای اینکه بتوانید یک تیزر خوب وبا کیفیت داشته باشید کافیست با شماره 09121089571 تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن بهترین تیزر تبلیغاتی نمایشگاهی با استفاده از هلی شات، رونین، دوربین های فوق پیشرفته، گوپرو و ….. را از موسسه هنری و رسانه ای روژان تحویل بگیرید.

چرا تیزر در نمایشگاه مهم است؟

تیزر نمایشگاهی هوایار
تیزر نمایشگاه ارومیه توتارلنت

مشاوره رایگاندر طول برگزاری نمایشگاه افراد زیادی از غرفه شما دیدن می کنند.همه این افراد از فعالان صنف کاری شما در سراسر کشور محسوب می شوند اما مهم تر از این افراد کسانی هستند که در نمایشگاه حضور داشته اند و به دلیل کمبود زمان نتوانسته اند به دیدن غرفه شما بیایند. این افراد که تعداد بسیار زیادی را شامل می شوند با دیدن تیزر حرفه ای شما با توانایی ای شما و حضورتان در نمایشگاه آگاه شده و به مشتریان فعال برندتان تبدیل می شوند.

حتی افرادی که فرصت حضور در نمایشگاه را هم پیدا نکرده اند با دیدن تیزر شما که در واقع مستندات حضور توانمند شما در آن است جزو مشتریان شما می شوند. پس اگر می خواهید سود سرشاری از حضور در نمایشگاه به دست آورید به فکر ساختن یک تیزر تبلیغاتی خوب و حرفه ای باشید چون تنها چیزی که می تواند مستندات شما برای مشتریان تان اشد و به خوبی آنها را در جریان توانمندی های غرفه شما قرار دهد تیزر تبلیغاتی غرفه نمایشگاهی است. شماره همراه 09121089571 برای ارتباط راحت و سریع شما در موسسه هنری و رسانه ای روژان به صورت شبانه روزی در نظر گرفته شده است تا شمادغدغه ای بابت پوشش تصویری حرفه ای غرفه نمایشگاهی تان نداشته باشید.

 

تاکنون چه برندهایی با موسسه روژان در نمایشگاه کار کرده اند؟

موسسه روژان به دلیل حضور فعال در نمایشگاه در طول سال های متمادی، با بسیاری از برندهای درجه یک و معتبر ایران همکاری داشته است و تیزر غرفه نمایشگاهی و یا عکاسی حرفه ای غرفه نمایشگاهی آنها را به عهده داشته است. برندهایی مانند مدیران خودرو، بهمن موتور، صنایع خودروسازی پادرا، گروه صنعتی امکو، گروه صنعتی آرمیس، گروه صنعتی هوایار، شیرآلات آرتین، کاشی پرسپولیس، مبلیران، آسان پک، صنایع غذایی بهروز، صنایع غذایی یک و یک، شرکت سایپا، لوازم آرایشی و بهداشتی مای، شیرآلات قهرمان، گالری طلا و جواهرات ندا، کفش های مود و …. تعدادی از برندهای معروفی هستند که به موسسه هنری و رسانه ای روژان در پوشش غرفه نمایشگاهی و سایر سفارشات تولید محتوا اعتماد کرده اند و با تحویل گرفتن تیزر حرفه ای و عکس های فوق العاده از برگزاری نمایشگاه به اهداف از پیش تعیین شده برای آن رسیده اند.

تیزر تبلیغاتی شرکت شادخودرو
تیزر تبلیغاتی شرکت پاکسان

پاسخگوی شبانه روزی ( حتی روز های تعطیل )

نویسنده


هیمن شریف زاده

مقالات ما


برای فروش بیشتر چه نوع تبلیغاتی لازم است؟
 • ۳۰
 • بهمن
 • برای فروش بیشتر چه نوع تبلیغاتی لازم است؟

  هیمن شریف زاده - این روزها ترفندهای زیادی برای تبلیغات وجود دارد که همه ی آنها یک هدف را دنبال می کنند و ...

  دیجیتال مارکتینگ، بیلبوردی در معرض دید همگان
 • ۴
 • اسفند
 • دیجیتال مارکتینگ، بیلبوردی در معرض دید همگان

  هیمن شریف زاده مدیرعامل موسسه هنری، رسانه ای و تبلیغاتی روژان  از فعالان رسانه ای کشور اعتقاد دارد دیجیتال مارکتینگ بارزترین وجه تمایز ...

  سئو در اینستاگرام چگونه است؟
 • ۴
 • اسفند
 • سئو در اینستاگرام چگونه است؟

  شاید تا کنون سئو را فقط برای سایت ها و دنیای اینترنت شنیده باشید اما واقعیت این است که در دنیای اینستاگرام هم ...

  رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟
 • ۹
 • اسفند
 • رازهای موفقیت در اینستاگرام چیست؟

  هیمن شریف زاده - تا حالا چند بار برایتان پیش آمده است که در حین کارهای مختلف همزمان مشغول لایک کردن و کامنت ...

  ارتباط با ما


  شماره تماس

  09121089571

  ادرس

  تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح، روبروی پمپ بنزین، کوچه بخشی موقر، نبش کوچه قابوسنامه، پلاک 6/1، واحد 1

  پست الکترونیک

  info@rozhanagency.com

  برچسب ها


  دسته بندی