انتخاب سفیر برند، راه میانبر تبلیغات

فرم رایج تبلیغات هدفمند در دنیای امروزی تبلیغات و برندسازی، استفاده از چهره های مشهور و سرشناس به عنوان سفیر برند است. این روش هوشمندانه نوعی تبلیغات هدفمند و موثر محسوب می شود که در آن صاحبان کالا و خدمات از نفوذ و شهرت بالای سلبریتی ها بهره برده و در کمترین زمان ممکن به هدف تبلیغاتی خودشان می رسند.

در واقع استفاده از سفیر برند نوعی تبلیغات ویروسی است، بدین معنا که تمامی در این روش دنبال کنندگان و طرفداران سفیر انتخاب شده به عنوان بازوهای کمکی تبلیغات محسوب شده و علاوه بر جذب آنها، از ظرفیت بالای این گروه از مردم نیز برای انتشار پست ها و مطالب تبلیغاتی شرکت که از طرف سفیر برند منتشر می شود بهره برداری می شود.

به علاوه در این نوع تبلیغات با توجه به پیگیری اخبار و حواشی چهره های مشهور و سرشناس توسط رسانه های مختلف،  در بازه زمانی کوتاه، ویدیوها و سایر پیام های تبلیغاتی سفیر برند توسط رسانه های مختلف بازنشر داده شده و با کمترین هزینه ممکن، طیف گسترده ای از رسانه ها به کمپین تبلیغاتی شرکت می پیوندند.

ناگفته پیداست که مخاطبان میلیونی آن رسانه ها هم خودشان در نقش بازوی مکمل عمل کرده و مطالب را بازنشر می دهند؛ این چرخه تبلیغاتی به شکل همه گیر عمل کرده و در کمترین زمان کمپین گسترده و وسیعی راه می افتد و بدین ترتیب اهداف تبلیغاتی و برندسازی محقق می شود.

موسسه روژان با استفاده از این روش بسیار موثر، تاکنون کمپین های تبلیغاتی گسترده ای را برای برندهای مشهور کشور اجرا کرده است و با توجه به ارتباطات مطلوب با سلبریتی ها می تواند متناسب با حوزه کاری برندهای تجاری و خدماتی، سفیر برند را معرفی نموده و کلیه کارهای تولید محتوا و اجرای کمپین تبلیغاتی را در بستر این ایده جذاب و نوین به انجام برساند.

شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09916020556 -09916020557 -09916020559 تماس حاصل نمایید و بهترین راه را برای بازدهی سریع تبلیغات انتخاب کنید.

ما در این مسیر پیچیده از ابتدا تا انتها کنارتان خواهیم ماند تا به هدف خودتان دست پیدا کنید.

نویسنده: هیمن شریف زاده

نوشتهٔ پیشین
چگونه با تبلیغات به فروش بیشتر برسیم؟
نوشتهٔ بعدی
وب سایت اینترنتی شما چگونه می تواند حیات و رشد برندتان را تضمین کند؟

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.
فهرست