تلوزیون اینترنتی اختصاصی

داشتن یک شبکه تلویزیونی اختصاصی تا چند وقت قبل شاید یک رویا تلقی می شد اما امروزه این امر در دسترس قرار دارد ولی نکته مهم در هزینه های احداث و راه اندازی آن است.
شبکه اختصاصی تلویزیونی در کنار کاربردهای متعدد آن می تواند به عنوان یک اعتبار رسانه ای منحصر به فرد برای سازمانها و ارگانها قلمداد شود.
ما در موسسه هنری، رسانه ای و تبلیغاتی روژان این امکان را فراهم کرده ایم که شما بتوانید یک شبکه 24 ساعته تلویزیونی با تولید محتوای اختصاصی را به صورت انحصاری داشته باشید و آن را در سایت مجموعه خودتان و به صورت همزمان در هر کدام از بسترهای اینترنتی دلخواه و سایت های پربازدید در داخل و خارج از کشور پخش نمایید.
تمامی امکانات این شبکه تلویزیونی مانند شبکه های سراسری بوده و شما قابلیت پخش زنده از هر نقطه ی دلخواهتان را خواهید داشت.در واقع سازمان شما میتواند به عنوان استودیوی پخش این شبکه بوده و تمامی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم برای تولید و پخش برنامه ها در هر نقطه ای از سازمان شما که مورد شما باشد می تواند نصب گردد.
اگر شما هم میخواهید یک کانال اختصاصی تلویزیونی برای خودتان یا سازمان تحت امرتان داشته باشید همین حالا با مشاوران و کارشناسان با تجربه ی ما در موسسه هنری، رسانه ای و تبلیغاتی روژان تماس گرفته و در کمتر از یک ماه صاحب یک کانال تلویزیونی اختصاصی شوید.

فهرست