آتلیه مادر و کودک، بارداری، عروس و داماد، مناسبتی

آتلیه موسسه روژان در محیطی هنری و با بهره مندی از ظرافت های خاص هنرمندان این موسسه آماده خلق لحظات ناب و ماندگار شماست.ما در این بخش از موسسه روژان برای هر مناسبتی ایده ای خاص و ویژه را اریه نموده و دنیا را برایتان هنری تر می کنیم.


آتلیه بارداری:  یکی از بخش های آتلیه روژان است که در آن لحظات ماندگار و تغییرات بدن در طول دوران بارداری را برای خاطره سازی و ثبت همیشگی در حافظه زمان با هنر عکاسی به تصویر می کشیم.
عکاسان هنری این آتلیه تصاویر این دوران دوست داشتنی را برای خانواده ها، با استفاده از جدیدترین ایده ها ثبت نموده و متناسب با زمان بارداری ( هفته های بارداری) و سلایق و نظرات مادران و همسرانشان یادگاری های ناب و خاطره انگیزی را خلق می نمایند.


آتلیه مادر و کودک:
یکی دیگر از بخش های آتلیه روژان است که از ابتدای تولد تا هفت سالگی کودک شما را با بهترین عکس ها برای همیشه ماندگار می کند. هنرمندان عکاس و فیلمبردار برای هر ماه و هر سال کودک شما ایده ای خاص داشته و دوران را به شکلی ناب و شگفت انگیز به ثبت می رساند.همه ما دوست داریم که از کودکی خودمان یادگاری های ارزشمندی داشته باشیم و به دلیل کمبود امکانات در گذشته این گنجینه در دسترس ما نیست اما کودکان ما قطعا در آینده این موضوع را خواهند خواست و اگر ما به عنوان پدران و مادرانشان نتوانیم این یادگاری های ارزشمند را تحویل شان دهیم انگار بخشی از هویت آنها را مخفی کرده ایم.پس این روزها را از دست ندهید و فرزندان خود را در هر سن و سالی که هستند به دنیای خاطرات و عکس های ماندگار متصل کنید.ما در آتلیه روژان همراه شما خواهیم بود تا گنجینه ای گران بها از کودکی بچه هایتان را به یادگار باقی بگذارید.

آتلیه عروس و داماد: در این بخش از آتلیه روژان تنها فیلم و عکس عروسی ثبت نمی شود بلکه با خلق ایده ها و تولید هنری آنها در واقع یک فیلم اختصاصی تولید می شود که خاص ترین جشن زندگیتان را ماندگار می کند.شما در این بخش در سناریویی ویژه و مختص به خودتان ایفای نقش میکنید وبرای ناب تر کردن این فیلم کارگردانان و فیلم نامه نویسان برجسته ی سینمای کشور را در قالب یک کار تیمی منحصر به فرد به همکاری دعوت کرده ایم.
اگر میخواهید روزهای جذاب با هم یکی شدنتان را برای همیشه در ذهن خود و اطرافیان ماندگار کنید این ایده جذاب و خاص را از دست ندهید.

آتلیه مناسبتی : مناسبت های خاص و ویژه همواره جزو خاطره انگیزترین روزهای زندگی ما بوده و خواهند بود. تولدها ، مناسبت ها و جشن های خانوادگی، روز افتتاح پروژه ها، سالگردها و …. از جمله روزهای خاصی است که همه ما میخواهیم برایمان ماندگار شوند. این روزها قطعا اهمیت ویژه ای در ذهن و خاطرات ما داشته و به همین دلیل باید به بهترین شکل ممکن ثبت شوند.
ما در آتلیه روژان این روزها را برایتان به خاص ترین حالت ممکن ماندگار میکنیم و برای خاطره انگیزکردن آن از ایده های جذاب و ناب تعدادی از هنرمندان خوش ذوق بهره می بریم اگر میخواهید برای خود و عزیزانتان روزهای شگفت انگیزی را خلق کنید که تا همیشه در ذهن ها باقی بماند می توانید همین الان خواسته ها و مناسبت هایتان را با ما در میان بگذارید و از اجرای خاص ترین برنامه لذت ببرید.

فهرست